1. Sběr informací Shromažďujeme od vás informace po vyplnění jakéhokoliv formuláře umístěného na webových stránkách školy. Shromážděné informace zahrnují všechny informace, které uvedete do formuláře. Ze soukromých dat se tak zpravidla jedná o jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo a kontakt. Další informace škola shromažďuje při vyplnění papírové přihlášky. Doplněna je informace o čísle občanského průkazu a datum narození. Kromě toho, při každé návštěvě webových stránek školy automaticky dostáváme a zaznamenáváme informace z vašeho počítače a prohlížeče, včetně vaší IP adresy, atributy softwaru a hardwaru a navštívené stránky.

2. Použití informací Jakékoliv informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro: – Personalizaci vaši zkušenosti a reakci na vaše individuální potřeby – Poskytování personalizovaného obsahu reklamního charakteru – Zlepšení našich stránek – Zlepšení služeb studentům a vaše potřeby podpory – Komunikaci prostřednictvím e-mailu nebo sms – Správu propagace nebo průzkum

3. E-Komerce Soukromí Jsme jedinými vlastníky shromážděných informací. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnosti.

4. Zveřejnění informací třetím stranám Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné. Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

5. Ochrana informací Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. K ochraně citlivých informací přenášených online používáme nejmodernější šifrování. Zabezpečení firemních počítačů také chrání vaše informace offline. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo zákaznický servis). Počítače sloužící k ukládání osobní údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí. Papírová dokumentace je bezpečně uložena v prostorách školy, v době nepřítomnosti některého ze zaměstnanců vždy za zamknutými dvěřmi. K údajům mají příštup pouze oprávnění zaměstnanci s potřebnout kvalifikací. Používáme cookies? Ano. Naše cookies zlepšují přístup na naše stránky a identifikují opakované návštěvy. Navíc, naše cookies zvyšují uživatelský zážitek pomocí sledování a cílení na zájmy uživatele. Použití cookie však není v žádném případě spojeno s žádnými osobními identifikačními údaji na našich stránkách.

6. Odhlášení Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se vaší objednávky služeb, občasným firemním sdělením, zaslání informací o nových kurzech, atd. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete návod pro odhlášení. V případě, že chcete svá data vymazat kompletně okamžitě, napiště požadavak na naši emailovou adresu info(at)skolaelement.cz. 

7. Souhlas Používáním našich stránek, zasláním webového formuláře a/nebo vyplněním papírové přihlášky souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.